Kickstarter projekt s jednotkami zo sveta Heroes 3

kickstarter

Na stránke Kickstarter sa konečne objavila kampaň s témou Heroes 3. Viac ako o hru samotnú, ide v tomto projekte o jednotky zo sveta Heroes. Autori, fanúškovia série, sa rozhodli vytvárať 3D modely jednotiek, ktoré môžu byť použité v stolných hrách, alebo ako nádherné exponáty v izbe. Pokiaľ bude projekt zafinancovaný, čo určite bude (ku dňu 17.6. 2015 je vyzbieraných 1055$ z 2000$ a do konca zostáva 29 dní), autori budú vytvárať nové jednotky v priemere jedu za 4 až 6 týždňov.

Momentálne je k dispozícii jednotka Archangel, ktorá je parádne, detailne vypracovaná a k dispozícii je model o veľkosti 33mm, 60mm a keď sa vyzbiera viac ako 5000$ bude vytvorený aj model 120mm a ak sa vyzbiera 7000$, tak pribudne aj model Archdevila. Ďalej autori už vytvorili aj dva artefakty, ktoré rovnako vyzerajú úžasne ide o helmu Helm of Heavenly Enlightenment” a štít “Lion’s Shield of Courage”. 

Dúfam že autorom ich zámer vyjde a projekt bude úspešný a ako ďalšia jednotka do ktorej sa pustia bude Minotaur King, alebo Crusader. O projekte budem ešte informovať.

archangel-3d-modelAutori projektu “Legendary units and artifacts from Heroes of Might & Magic 3 for Tabletop Games”, už s jedným projektom cez Kickstarter uspeli, rovnako s témou Heroes. Išlo o hracie karty a žetóna na poker, na ktorých boli ručne kreslené ilustrácie známych jednotiek Heroes 3.

Čo všetko za svoje peniažky dostanete:

beckers

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: