Castle

heroes

castle-knight

Rytieri / Knights

lord_haart

Lord Haart
Niektorí hovoria, že lord Haart z Enrothu odišiel kvôli spojeniu s nekromantským kultom, ale jeho služba panovníkov Erathie bola bez poškvrny. Rovnako tomu bola aj za Rolanda Železnej Pästi pred vojnami o nasledovníka trónu.
Zručnosti: Basic Leadership, Basic Estates
Špecializácia: Za každú novú úroveň získa 5% bonus k zručnosti Estates.

orrin

Orrin
Orrin bol behom svojej predchádzajúcej vojenskej služby vycvičený jedným z najlepších ereathijských taktikov na obliehanie. Ktorýkoľvek lukostrelec sa pod jeho vedením rýchlo naučí strieľať na terč cez prekážky.
Zručnosti: Basic Leadership, Basic Archery
Špecializácia: Za každú novú úroveň získa 5% bonus k zručnosti Archery.

valeska

Valeska
Valeska sa preslávila svojím majstrovstvom v streľbe už keď prvýkrát slúžila v erathíjskej armáde. Teraz nielenže velí vlastným vojenským oddielom, ale trávi veľa svojho voľného času výcvikom vlastnej elitnej jednotky strelcov.
Zručnosti: Basic Leadership, Basic Archery
Špecializácia: Zvyšuje útočnú a obrannú silu všetkých jednotiek Archer, alebo Marksmen za každú úroveň dosiahnutú po druhej úrovni.

edric

Edric
Edrikov slávny dedo bol prvým v Erathii, ktorý ochočil a vycvičil divokých gryfov. Odvtedy Edrikova rodina udržuje najväčší chov gryfov k využitiu v kráľovských armádach.
Zručnosti: Basic Leadership, Basic Armorer
Špecializácia: Zvyšuje útočnú a obrannú silu všetkých jednotiek Griffin, alebo Royal Griffin za každú úroveň dosiahnutú po 3. úrovni.

sylvia

Sylvia
Sylvia strávila niekoľko rokov medzi regnanskými pirátmi, než zistila, že jej tento spôsob života nevyhovuje. Začala hľadať nový život v erathíjskej armáde a teraz slúži v námornej hliadke. Teraz odráža útoky rovnakých pirátov s ktorými sa kedysi plavila.
Zručnosti: Basic Leadership, Basic Navigation
Špecializácia: Za každú novú úroveň získa 5% bonus k zručnosti Navigation.

sorsha

Sorsha
Nasledujúc svoj vzor, kráľovnu Catherin, sa Sorsha pridala do erathíjskej armáda a veľmi rýchlo dokázala je je majsterkou šermu. Stala sa jedným z veliteľov krátko po prvom príchode Kreeganovcov do Erathie.
Zručnosti: Basic Leadership, Basic Offense
Špecializácia: Zvyšuje útočnú a obrannú silu všetkých jednotiek Swordsmen, alebo Crusaders za každú úroveň dosiahnutú po 4. úrovni.

Sir_Christian

Sir Christian
Christian bol vždy viacej hraničiar než rytier. Prešiel skoro celý Enroth než nakoniec skončil vo vojenskej službe v Erathii. Napol pútnik napol rojko, ale jeho taktika na bojisku je postrachom jeho nepriateľov.
Zručnosti: Basic Leadership, Basic Tactics
Špecializácia: Zvyšuje útočnú a obrannú silu balisty za každú úroveň dosiahnutú po 4. úrovni.

tyris

Tyris
Tyris sa rýchlo dostala k erathíjskej jazde nielen vďaka svojím schopnostiam v zachádzaní s koňmi, ale aj vďaka svojmu šiestemu zmyslu pokiaľ ide o stratégiu a taktiku. V jazdeckom turnaji zatiaľ ešte nikdy neprehrala.
Zručnosti: Basic Leadership, Basic Tactics
Špecializácia: Zvyšuje útočnú a obrannú silu všetkých jednotiek Cavaliers, alebo Champions za každú úroveň dosiahnutú po 6. úrovni.

castle-cleric

Klerici / Clerics

rion

Rion
Rion pracoval v erathíjskej armáde ako poľný lekár, ale keď kreeganské hordy zabili jeho kapitána, preukázal aj veliteľské schopnosti. Bol schopný odolávať dostatočne dlho pokiaľ nedorazili posily.
Zručnosti: Basic Wisdom, Basic First Aid
Začína s kúzlom: Stone Skin
Špecializácia: Za každú novú úroveň získa 5% bonus k zručnosti First Aid.

Caitlin

Caitlin
Než jej bolo zverené velenie, všetci si mysleli že Caitlin je posadnutá zlým duchom. Napriek tomuto tvrdeniu nikdy neskrblila dary pre cirkev, pokiaľ ešte patrila medzi veriacich.
Zručnosti: Basic Wisdom, Basic Intelligence
Začína s kúzlom: Cure
Špecializácia: +350 zlatých denne.

Loynis

Loynis
Loynis vždy veril, že fyzické násilie nie je nutné, pokiaľ je možné použiť vhodnú mágiu, alebo modlitbu. Skúsil veľa povolaní a teraz je považovaný za úspešného i keď nekonvenčného vodcu.
Zručnosti: Basic Wisdom, Basic Learning
Začína s kúzlom: Prayer
Špecializácia: Zošle kúzlo Prayer so zvýšeným účinkom, založeným na rozdielu úrovne hrdinu a úrovne cieľa kúzla (účinok je vyšší pri použití na slabšiu jednotku).

Sanya

Sanya
Sanya sa vždy učila rýchlo a ostatných študentov rýchlo predstihla. Vyzerá to tak, že má prirodzenú schopnosť učiť sa kúzla. Stačí jej sa iba dívať, keď niekto iný čaruje a za chvíľu už to vie tiež.
Zručnosti: Basic Wisdom, Basic Eagle Eye
Začína s kúzlom: Dispel
Špecializácia: Za každú novú úroveň získa 5% bonus k zručnosti Eagle Eye.

Ingham

Ingham
Dlhé roky pred útokom Kreeganovcov viedol Ingham skromný kláštor. Potom ale on a aj jeho mnísi boli urýchlene povolaní na obranu erathíjskej koruny.
Zručnosti: Basic Wisdom, Basic Mysticism
Začína s kúzlom: Curse
Špecializácia: Zvyšuje útočnú a obrannú silu všetkých jednotiek Monks, alebo  Zealots za každú úroveň dosiahnutú po 5. úrovni.

Adelaide

Adelaide
Adelaide bola ako stroskotanec vylovená z mora behom búrky pri brehu Vori, domova snežných elfov. Trénovala s nimi asi dvadsať rokov a po návrate do Erathie zistila, že v priebehu jej dobrodružstva tam neuplynul ani jediný deň.
Zručnosti: Advanced Wisdom
Začína s kúzlom: Frost Ring
Špecializácia: Zošle kúzlo Frost Ring so zvýšeným účinkom, založeným na rozdielu úrovne hrdinu a úrovne cieľa kúzla (účinok je vyšší pri použití na slabšiu jednotku).

Cuthbert

Cuthbert
Ako mladík sa Cuthbert zahrával s čiernou mágiou, ale keď jeho žena zomrela kvôli jednému nevydarenému kúzlu, obrátil sa späť k dobru a už nikdy sa nepozrel späť. Jeho ponorenie do hlbín čiernej mágie ho však navždy poznamenalo.
Zručnosti: Basic Wisdom, Basic Estates
Začína s kúzlom: Weakness
Špecializácia: Zošle kúzlo Weakness so zvýšeným účinkom, založeným na rozdielu úrovne hrdinu a úrovne cieľa kúzla (účinok je vyšší pri použití na slabšiu jednotku).

Adela

Adela
Pôvodne bola Adela užitočnejšia svojimi schopnostiam skôr ako bojovníčka.Keď nemohla presvedčiť svojho veliteľa aby sa vyhol boju, aspoň udelila jednotkám pred bojom požehnanie. Bolo jej zverené velenie posádky vo Whitestone.
Zručnosti: Basic Wisdom, Basic Diplomacy
Začína s kúzlom: Bless
Špecializácia: Zošle kúzlo Bless so zvýšeným účinkom, založeným na rozdielu úrovne hrdinu a úrovne cieľa kúzla (účinok je vyšší pri použití na slabšiu jednotku).

Hrdinovia v kampani

catherine

Catherine
Zručnosti: Basic Leadership, Basic Offense
Špecializácia: Zvyšuje útočnú a obrannú silu všetkých jednotiek Swordsmen, alebo Crusaders za každú úroveň dosiahnutú po 4. úrovni.

roland

Roland
Zručnosti: Basic Leadership, Basic Armorer
Špecializácia: Zvyšuje útočnú a obrannú silu všetkých jednotiek Swordsmen, alebo Crusaders za každú úroveň dosiahnutú po 4. úrovni.

sir-mullich

Sir Mullich
Zručnosti: Advanced Leadership
Špecializácia: +2 rýchlosť všetkým jednotkám v jeho armáde.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: