Wryn Pendragon: Umbramancer – Heroes VII projekt odhalený

umbramancer

Wryn Pendragon: Umbramancer je komunitný projekt, ktorý do sveta Might & Magic: Heroes VII prináša originálny príbeh, postavy, jednotky a svet. Projekt je vyvíjaný vo forme jednotlivých máp pre hru. O neskoršom prevedení na samostatnú modifikáciu bude rozhodnuté neskôr. Projekt je zatiaľ dostupný len v českom jazyku.

Autorom projektu je Lord Graa, ktorý je aj adminom výborného webu World of Heroes, na tejto stránke nájdete vždy aktuálne informácie o projekte Umbramancer. Do hry pribudne úplne nový kontinent menom Mondalar s vlastnou históriou a aj nová rasa Xel (čítaj: zel), zmutované či inak fyziky a psychicky pokrivené jednotky, pôvodní obyvatelia kontinentu Mandalar. Ďalej jednotky rasy C’sura (čítaj: k-sura) a neutrálne jednotky.

Z rasy Xel boli zatiaľ v krátkom videu predstavené dve jednotky: Mrchožrút a Banský chrobák (ach ten slovenský názov :D), v originále Důlní brouk a Mrchožrout. 

dulni-brouk

Důlní brouk

mrchozrout

Mrchožrout

Detailná mapa nového kontinentu Mondalar:

umbramancer Mondalar

Mondalar

Celý projekt má už pevné základy (svet, postavy, legendy, príbeh, jednotky!, ale bude ešte nejaký čast trvať, než sa všetko pekne poskladá dokopy a vznikne hrateľná mapa do Heroes VII. Pokiaľ by ste mali záujem o spoluprácu na projekte, nižšie je zoznam pozícií ktoré je možné obsadiť, aby s a celý proces tvorby urýchlil:

  • 2D/3D grafik – textúry, grafika, modely jednotiek a budov
  • programátor v UDK – Matinee, Kismet, scripty a importovanie jednotlivých komponentov
  • skladateľ – hudba, zvuky
  • dabing – dabing dialógov, intro
  • prekladateľ CZ>ANJ – lokalizácia projektu do anglického jazyka
  • mapmaker – tvorba máp v editore
  • betatester – testovanie máp, balans nových jednotiek

Umbramancer – predstavenie jednotky Důlní brouk

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: