Succession Wars

succession-wars-new-logo

The Succession Wars mod (beta)

Ak tvorcovia tohto MODu nepoľavia, bude to bomba. Hlavná myšlienka The Succession Wars tkvie v tom preniesť všetku grafiku, postavy, hrady, jednotky do prostredie a herného systému Heroes 3. Myšlienka epická, ale náročná, z obrázkov je vidieť že autori to ale myslia vážne. Takisto už stihli pridať nové jednotky a pracujú aj na nových hradoch. Všetko dianie prebieha na fóre Heroes Community, kde sa už stihla objaviť aj hrateľná Pre-Alpha verzia. Odporúčam pozrieť video priamo z hry, ktoré sa nachádza pod galériou obrázkov.

Modifikácia Heroes 3, The Succession Wars sa konečne po mesiacoch vývoja dostala do hrateľnej beta verzie. Bolo opravených veľa chýb ktoré sa nachádzali v alpha verzii hry, celý hrad Fortress bol prerobený do štýlu Heroes 2 aj s jednotkami. Sú pridané mapy z Heroes 2, ikony, grafika, presne všetko v štýle druhých Heroes. Momentálne nie je k dispozícii hrad Heretic, ktorý je ešte vo vývoji, tak si ho ani nevoľte v hre.

Inštalácia Succession Wars

 1. Stiahneme a spustíme súbor “[Gameplay] Succession Wars.zip”, treba vybrať správnu cestu kde je nainštalovaný Heroes 3 Complete s ERA II.
 2. Spustíme ‘Era Start Menu’ (odkaz by mal byť na Ploche) a vyberieme položku ‘Mods Manager’
 3. Deaktivujeme všetky ostatné modifikácie a necháme aktívny iba ’1 H2 Succession Wars’ a ‘WOG’ (ako na tomto obrázku)
 4. Spustíme ‘h3era.exe’, zvolíme novú hru (New Game) a v položke nastavení (Options) vyhľadáme položku ‘Custom Scripts‘, kde musí byť zaškrtnutá položka ‘Necessary Succession Wars Mod Script
 5. Hotovo, môžete sa pustiť do hrania a testovania
Download
Succession Wars

Instalation Instructions

 1. In order for this mod to work you need the latest version of ERA 2
 2. First install ERA over CLEAN SoD or Heroes Complete.
 3. In your CLEAN SoD ( Shadow of Death ) or Heroes Complete folder, place the zipped file in the \mods folder, unzip, and it should extract a folder called ‘1 H2 Succession Wars’. ( Do not rename the file. )
 4. Once that’s done, in the tools folder created by ERA open Mod Manager folder and run ‘modsmann’ to enable the mod. You must  disable all other mods apart from wog which should be placed below 1 H2 Succession Wars Mod. The screen should look like this.
 5. Run h3era.exe go to ‘New Game’ and press the ‘Options’ button. Move to the bottom where it says ‘Custom Scripts’ where you can see options made specifically for this mod. Make sure that the option ‘Necessary Succession Wars Mod Script‘ is checked. The other options in Custom Scripts are for your liking.

 Informácie

 • Web stránka: heroes3mod.webs.com
 • HeroesCommunity fórum: heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=38439
 • Facebook: www.facebook.com/thesuccessionwarsmod
 • Status: vo vývoji

Galéria

 

Succession Wars beta Gameplay – Gibsy Town

6 Comments

 1. Sovi

  paráda, to sú aj mapy H3 prerobené?

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Myslím že v tejto aktuálnej beta verzii ešte nie sú dostupné, ale v nasledujúcej verzii už by mali byť dostupné, ako aj všetky ostatné hrady.

  Reply
 3. Pedro

  Zdravím, udělal jsem vše podle návodu, nainstaloval jsem H3 Complete, pak ERA II, a pak succession wars mod rozbalil do složky s H3, když dam enable mod, tak mi vyskočí chyba: Assert violation in file ” D:\Soft\Programming\Delphi\Source\SRC\Units\_OLDER_\GameEXt.pas” on line 407. Error at address: $50D18A5

  Tak vůbec nevím co dělám špatně :/ ješte nekdo s takovým problémem? Díky

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Zdar, hmm tak to je zvláštne. Pod Windows 7/8 je ideálne ak nemáš Heroes 3 COmplete s ERA II inštalovanú v Program files, ale priamo na disku C:, pretože sa niekedy stáva že Windows blokuje niektoré súbory.
   Otestovať to budem môcť až zajtra, ale skús ešte túto verziu Succession Wars: http://uloz.to/xemMNAJM/1-h2-succession-wars-zip je trochu novšia.
   Daj potom vedieť ako si dopadol.

   Reply
   1. matej27sk

    preco bol subor zmazany

    Reply
    1. Liso1 (Post author)

     Bol len premiestnený, nájdeš ho tu: https://heroes3wog.net/succession-wars-download/

     Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: