Nový rok, nová súťaž o originálky, a nie len Heroes 3

A ideme súťažiť

S novým rokom prichádza aj nová súťaž, už mala byť spustená cez víkend, ale na mojom PC štrajkuje WordPress, tak som musel počkať až kým sa nedostanem do práce. Súťaž je inšpirovaná súťažou ktorú niekedy pred Vianocami robil server GOG.com. Keďže Sledge na High-Voltage nemá v pláne zatiaľ na január nič, tak pozývam všetkých hrdinov aby pomocou sily, alebo mágie (alebo rozumu) rozlúštili zakódovanú tabuľku nachádzajúcu sa pod článkom.

O čo ide?

Šikovným už asi došlo, že magická tabuľka je obyčajná (a toľko obľúbená) osemsmerovka. Je v nej ukrytých presne 38 názvov jednotiek z rôznych hradov Heroes 3 Complete (teda len 9 hradov, žiadny neutrálovia), pre lepšie rozoznávanie som použil ich anglické názvy. Myslím že pravidlá sú jednoduché, treba rozlúštiť v tabuľke všetkých 38 názvov a ich zoznam mi poslať na e-mail (nemusíte ich vyplniť priamo v tabuľke).

Čo za správnu odpoveď?

No aby to nebolo len tak, pre lepšiu motiváciu, bude pre výhercov k dispozícii niekoľko zaujímavých originálok. Tak predovšetkým Diablo 2 aj s datadiskom, potom niečo v štýle Heroes a to Kings Bounty: Armored Princess, pre všetkých bojachtivých je tu Street Fighter 4. Nakoniec, ak bude viac ako 15 súťažiacich bude odhalená aj štvrtá hra… Ak by sa Vám nepáčili hry, tak som ochotný jednu z nich zameniť :).

sutaz

 Ako na to?

Teraz k pravidlám. Nie je ich veľa. Do súťaže budú zaradení všetci, ktorí pošlú viac ako 28 správnych názvov jednotiek, ktoré sa nachádzajú v tabuľke. Svoje odpovede posielajte na e-mail sutaz.heroes3wog@gmail.com. Súťaž bude ukončená v sobotu 1.2. 2014, myslím že je to dostatok času pre všetkých.

Ako prebehne losovanie výhercov?

Táto otázka mi dala zabrať najviac, ale rozhodol som sa to nechať na generátor. Každý kto mi pošle správnu odpoveď dostane  spätným e-mailom číslo pod ktorým bude evidovaný v súťaži. Na konci súťaže pôjdu všetky tieto čísla do generátora náhodných čísel. Následne budú vybrané čísla zoradené podľa počtu nájdených slov (čím viac, tým vyššie samozrejme) a prvé štyri čísla budú výhercovia. Takto to bude nestranné z mojej strany. Nechcem výhercu vyberať, komplikované a zbytočné.

Takže posielajte správne odpovede. Dúfam že sa Vám súťaž bude páčiť. Ak by bolo niečo nejasné, píšte do komentárov.

súťaž

13 Comments

 1. Sandro

  Myslím, že náhodný generátor je síce fajn, ale nebolo by lepšie keby to bolo závislé aj na bodoch? Pretože, nikto môže poslať všetkých 38 správnych jednotiek a nakoniec by vyhrali tí ktorý mali iba pod 30 – to je mierne nefér…

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Áno samozrejme, to by bolo nefér, dobrý nápad. Generátor bude použitý, ale následne budú výhercovia zoradení podľa počtu nájdených slov.
  Idem doplniť.

  Reply
 3. Sandro

  Inak, prečo vôbec píšeš, že bude odhalená 4. hra keď asi každý pochopí, že to je dlc pack pre H6…

  Reply
 4. Liso1 (Post author)

  Teraz si to vykecal, možno nie každý jeden to bude vedieť. A možno tam bude just niečo iné.

  Reply
 5. Sandro

  Viem, aj to ma napadlo, lenže prečo by si tam pixelizoval práve ten dlc pack? ja by som tam nedal nič a napísal, že to zverejním neskôr. Nevadí, niečo iné by bolo lepšie, lebo dlc pack sa bude hodiť len tomu kto má H6.

  Ja by som napr. chcel H3+4 Compl CZ (Mám tieto 2 hry v jednom balení, ale v ENG, u trojky to nevadí, lebu ju poznám a + existuje legálna čeština, ale aspoň tú štvorku by som si zahral v CZ), alebo H5 compl – tie by dávali väčší zmysel, než DLC pack.

  Čo sa týka ostatných cien, Diablo je síce klasika, ale grafika nie je najlepšia (to je asi samozrejmosť u takto starej hry) a v dnešnej dobe existujú aj krajšie kúsky (Séria torchlight je doceľa dobrá i keď príbeh krátky, D3 už čaká na prvý dodatok, FATE je že vraj tiež dobré a hry Sacred sú vraj jedny z najlepších, i keď bral by som aj titan quest). KB je síce docela kvalitná hra, ale vraj nie tak dobrá ako Heroes a SF4 už vôbec nie je moje café

  Reply
 6. Sledge

  Týý vole, on vyhlásí soutěž a hned mu do ní naběhne notorickej stěžovač! Všechno blbě! Hry blbě, tajná cena blbě a vůbec, ten bramborák je moc bramborovej a to kyselo je moc kyselý!

  U mě dobrý, D2 bych bral hned, ve sbírce ho v žádné podobě (aspoň myslím) zatím nemám 🙂 KB mě moc nevzalo, stejně jako pozdější díly HoMaM série – 3D mi k tomu nějak nesedne.

  No nic, jdu luštit 🙂

  Reply
 7. Sandro

  Notorický sťažovač? To s DLC packom je pravda, lebo typujem, že nikto kto sa prihlási do súťaže nebude chcieť práve dlc pack…
  D2 je ako píšem je klasická a určite vynikajúca hra, nesťažujem sa, bral by som aj tú 🙂
  KB si okomentoval približne rovnako, takže tam niet o čom.
  A bojové typy hier nie sú pre každého.
  Inak povedané, len vyjadrujem svoj názor 😐 + tak či tak tam napísal, že v prípade, že o niektorú hru nebude záujem, môže ju vymeniť… Osobne by som z tých hier bral asi tú D2, Hack & Slash RPG mám rád (síce som hral len Torchlight jednotku a dvojku)

  Reply
 8. kolik

  Budte rádi za dobrou zajímavou soutěž. Trochu vděčnosti za to, že si někdo něco připravil a nic za to nechce!

  Pokud máš Sandro nějakou konstruktivní připomínku nebo návrh k této soutěži, nebo nějaký nápad, který by zefektivnil a zpříjemnil nějakou případnou další soutěž, tak to napiš lisovi do emailu a domluv se s ním. Takovéto kybycování hned po zveřejnění něčeho, co si jiný pečlivě připravil, opravdu nemám rád.

  Reply
 9. Sovi

  no, ja nemám ani jednu z tých hier, i keď myslím, že D2 som hral asi raz 😀 , neviem popravde ani čo je DLC pack :), každopádne keď budem mať čas vylúštim 🙂 myslím že je to dobrá aktivita zo strany Lisa, a ešte k tomu že to dáva z vlastného vrecka, nie sú to posledné herné hity ale ako sa hovorí, darovanému koňovi na zuby nepozeraj 🙂

  Reply
 10. Sandro

  Ja som vďačný za túto súťaž a vážim si Lisa, že si dal toľko námahy s ňou (osobne by ma zaujímalo ako spravil tú osem-smerovku, ale nevadí). Predsalen poteší už len výhra v súťaži a v tejto ešte dostaneš malú hru 🙂
  Moje príspevky nemali rýpať do samotnej súťaže, ale vylepšiť, pokiaľ to ale znelo zle, alebo nevďačne, tak sa Lisovi ospravedlňujem. Ďalšia vec je, že nemusíte mi odpisovať za Lisa, keby k tomu mal nejaké výhrady, tak by napísal sám.

  Sovi – DLC je sťahovateľný prídavok, niečo ako menší dodatok. Pre H6 existujú 2 a sú zahrnuté v tom DLC packu… Každé DLC obsahuje hrdinu z klasických heroes, novú kampaň, bossa atď.

  Reply
 11. Liso1 (Post author)

  Sandro, no takto, ja viem že hrami ani štýlom súťaže nevyhoviem všetkým, to sa jednoducho nedá. Vždy je čo zlepšovať, možno toho Street Fightera zamením, uvidíme. Heroes 3 aj Heroes 5 bola v minulej súťaži, tak som myslel že o tieto hry už záujem nebude, ale tak možno v nejakej budúcej. Z hier ktoré som dal do súťaže, som hral len KB a podľa mňa je to celkom dobrý konkurent Heroes 5 a vyššie ( na trojku sa nechytá).

  Sledge, to lúštenie ti trvá dlho, ešte mi nič neprišlo :).

  kolik, ako si písal, hry idú z môjho vrecka. Žiadne sponzorstvo, alebo niečo podobné, jednoducho to robím lebo chcem. Je to taká vďaka pre stálych návštevníkov webu.

  Sovi, ja som ani hry z posledného obdobia veľmi nechcel (okrem DLC k H6). Skôr zamerané na klasiky a Diablo 2 by potešilo aj mňa 😀

  Súťaž ani nie je podmienená registráciou, alebo FB likeom, jednoducho kto chce napíše do e-mailu slová a j v hre.

  Sandro, osemsmerovku som robil cez Excel. Vytvoril tabuľku a dosadil slová :).

  Reply
 12. synead

  Keď som pred rokom objavil túto stránku tak som sa potešil, že hra, na ktorej som vyrastal má stále v čr/sr aj vo svete svojich fanúšikov.

  Osemsmerovka bola zaujímava a dala viac zabrať ako som si myslel, hlavne posledné slovo, keď som po vyše hodine objavil a zistil, že nebolo nijako schované 😀
  Vďaka za súťaž 🙂

  btw. jedno slovo sa tam nachádza 2krát

  Reply
 13. Liso1 (Post author)

  synead, no podľa návštevnosti webu usudzujem že Heroes má ešte kopec fanúšikov 🙂

  Osemsmerovka je také spestrenie pre stálych fanúšikov Heroes 3 na stránkach.

  Áno to slovo je tam 2x, ale je to asi len náhoda 😀

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: