Heroes 4 artefakty pre VCMI

Autori systému VCMI vytvorili modifikáciu ktorá obsahuje skoro 100 artefaktov ktoré ste mohli vidieť v Heroes 4. Teraz si ich môžete vyskúšať v novej verzii VCMI 0.95, ktorá je pripravená na stiahnutie v sekcii download.  V balíku sa nachádza presne 50 artefaktov pre hrdinu, plus jeden kombinovaný a 46 artefaktov pre veliteľov. Väčšina artefaktov je verná svojej predlohe z Heroes 4, ale niektoré majú úplne nové vlastnosti.

Inštalácia je veľmi pohodlná, po tom ako k Heroes 3 Complete nainštalujete VCMI 0.95 stačí spustiť súbor “VCMI_launcher.exe”,  objaví sa download manažér cez ktorý si môžete do hry stiahnuť všetky podporované prídavky. Heroes 4 artefakty sú rozdelené na tri súčasti. Kliknite na položku H4 Artifacts – regular a v pravo dolu na tlačidlo Install. Manažér si stiahne potrebné súbory, hotovo. Artefakty sú nainštalované, rovnako si týmto spôsobom môžete do hry stiahnuť aj mesto Cove, ktoré j z datadisku Horn of the Abyss.

Download
Modifikácia sa sťahuje cez VCMI_launcher.exe. / Download via VCMI_launcher.exe.

Galéria

Inštalácia – Heroes 4 Artefakty

English description

Almost 100 artifacts ported from Heroes 4 to VCMI. Graphics made by Kuririn, mechanics by Warmonger. Some artifacts are identical, some were andjusted to H3 balance and WoG mechanics, some of them are very original ideas. 50 hero artifacts, including 1 combined artifact and 46 commander artifacts.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: