Deadlift – nový scenár pre ERA II

deadlift-scenario-title

Po dlhšej dobe nový scenár pre ERA II. V hlavnej úlohe sa predstaví hrdina frakcie Fortress, Tazar. Veľa informácií o tejto modifikácii nemám, no podľa obrázkov je sa na čo tešiť, hlavne čo sa obtiažnosti týka. Mapa je veľkosti XL, autorom je Doc Sumann.

Tak ako pri väčšine takto naskriptovaných scenárov pre ERA II, neodporúča sa inštalovať žiadne iné modifikácie, nakoľko by mohlo dochádzať ku konfliktom a hra by mohla často padať.

Download
Deadlift

This will be a long hard journey. Long as a centennial war and hard as a DEADLIFT !
deadlift-scenario-1 deadlift-scenario-2 deadlift-scenario-3 deadlift-scenario-4 deadlift-scenario-5 deadlift-scenario-6

7 Comments

 1. Luki V.

  Jak se dívám na ty obrázky – statistiky hrdiny a počty těch příšer, tak si říkám, že takovou mapu musí člověk hrát týdny, aby se takto vypracoval.

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   To máš asi pravdu, ale pre mňa osobne, toto nie je typ scenárov, ktoré ma bavia, pretože je v nich veľa vecí, hlavne pri bojoch, že pokiaľ zle potiahneš jednotkou, alebo v určitom ťahu nevyvoláš kúzlo tak prehraješ.
   Mám rád volnosť a v tomto sú random mapy najlepšie.

   Reply
   1. Sovi

    ako hovoríš Liso, je to hrozne megalomanské a najmenšie veci ako napr. kúzlo v správny čas majú až veľmi veľké dopady

    Reply
    1. Luki V.

     Ale tak i v menší armádě rozhodují vybraná kouzla v daný čas a podobně. Včera jsem hrál zase hot seat a přítelkyně mě poprosila, abych ji s nekromanty porazil cca 250 Magic elemental. Ona měla nějak 20 Ghost dragons, kolem 100 lich, nějak 50 dread knights, 60 vampire lords, 300 zombie, 600 koster…bez artefaktů, takže primární vlastnosti byly hodně slabé. Napoprvé jsem přišel o 2/3 armády. Dal jsem si to znovu a přišel jsem jen o pár jednotek. Nezdá se to, jsou to docela prevíti 🙂

     Reply
     1. Liso1 (Post author)

      Len problémom niektorých týchto modifikácií je v tm že nemáš na výber, jednoducho musíš v určitom kole niečo spraviť a pokiaľ to nespravíš tak nemáš šancu vyhrať.

      Reply
 2. Rufete

  Pls, fix downlaod. 🙂

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Fixed, thanks.

   Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: