Velitelia

S príchodom In the Wake of Gods (WoG) sa do hry implementovala zaujímavá možnosť mať v armáde veliteľa (podobne ako tomu je v Heroes 4), tento zbiera skúsenosti, môže nosiť artefakty, ktoré posilňujú jeho schopnosti a dokáže výrazne zasahovať do bojov. Každé mesto má vlastný, charakteristický typ veliteľa.

Castle Paladin

Paladin (Castle) Ako boží ochranca spravodlivosti je Paladin obdarený liečivou mágiou a dokáže podobne ako Archangel oživovať padlé jednotky. Jeho viera silnie s každým víťazstvom.
Cure – Môže kúzliť: Cure, Wise – Získava 150% hrdinových skúseností

rampart commander

Hierophant (Rampart) Hierophant je prirodzený liečiteľ a obranca. Pridáva stany na liečenie a dokáže zoslať štíť na obranu pred útokmi.
First Aid Master – pridáva ďalšie stany na liečenie, počet sa rovná úrovni veliteľa, Shield – môže kúzliť: Shield

tower heroes 3

Temple Guardian (Tower) Silná vôla, inteligencia a krása je charakteristikou pre Temple Guardianov, sesterníc mocných titánov. Jej prítomnosť na bojisku zvyšuje presnosť bleskov titánov a tak isto kúzlom Precision môže pomôcť aj ostatným streleckým jednotkám k presnosti.
Mana Magician – dokáže zregenerovať manu pre hrdinu, počet sa rovná úrovni veliteľa, Precision – Môže kúzliť: Precision

inferno commander

Succubus (Inferno) Vždy zmyselná a očarujúca dokáže prehovoriť jednotky aby sa pridali do jej armády, svoj náklonnosť k ohňu prejavuje zoslaním ohnivého štítu na svoje jednotky.
Charming – môže prehovoriť bojovníkov aby sa pridali k jej armáde, maximálne však 20%, Fire Shield – môže kúzliť: Fire Shield

Dungeon commander

Brute (Dungeon) Obávaný bojovník, na jednotky pod svojím velením zosiela krvilačnosť a po boji premení 50% skúseností na zlato.
Soul Reformer – premení 50% skúseností z boja na zlato, Bloodlust – môže kúzliť: Bloodlust

necropolis commander

Soul Eater (Necropolis) Požierač duší absorbuje duše padlých jednotiek na bojovom poli a takto dokáže oživiť svoje padlé jednotky, pričom aj on sám je mŕtvy.
Undead – má vlastnosti nemŕtvych, Animate Dead – môže zoslať kúzlo Animate Dead na jednotky úrovne 1 až 5

Stronghold commander

Ogre Leader (Stronghold) Orge Leader je zaťažený na balisty, vždy pred bojom si je istý, že jeho armáda disponuje aspoň jednou. Pri boji zosiela obranné kúzla a jeho jednotky majú kožu tvrdú ako kameň.
Ballista Master – poskytuje ďalšie balisty, Stone Skin – môže kúzliť: Stone Skin

fortress commander

Shaman (Fortress) Shaman využíva primárnu mágiu aby boli jeho jednotky silnejšie a rýchlejšie v boji, on sám využíva v boji hrdinovu obranu a útok.
Superior Combat Ability – 150% z hrdinovej obrany a útoku, Haste – môže kúzliť: Haste (zvýši rýchlosť o 5 bodov)

conflux commander

Astral Spirit (Conflux) Pochádza z astrálneho sveta, svojou telepatiou dokáže vystrašiť slabšie protivníkove jednotky, ktoré tesne pred bojom opustia a tým aj oslabia súperovu armádu.
Pacifist – súperove jednotky opustia armádu, maximálne však do 20%, Counterstrike – Môže kúzliť: Counterstrike

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: