Town Demolition – Option 004 (WoG)

Nastavenia Wake of Gods ponúkajú strašne veľa možností ako si hru spestriť a upraviť na svoj obraz. Jednou z nich je aj Town Demolition, možnosť ktorá Vám dovolí zničiť celé mesto a postaviť ho odznova. No nie je to také jednoduché, na ničenie potrebujete silnejšieho hrdinu s armádou, budovy musíte ničiť postupne (pravým kliknutím myši na konkrétnu budovu) a zaplatiť za zbúranie, ak ničíte obydlia bojovníkov a nachádzajú sa v nich ešte nevykúpené jednotky, budete s nimi musieť bojovať.

Posledná budova, pred samotným zničením mesta je radnica (town hall), po jej zničení sa v meste objaví budova kováča (blacksmith), avšak budú ju bývať duchovia. 6 dní sa do mesta nebude dať nijako dostať, po šiestich dňoch môžete vstúpiť do mesta, kliknutím na budovu kováča, musíte najprv vykúpiť všetkých duchov, ktorý sa tam nachádzajú a po ich vykúpení, kliknutím pravým tlačidlom myši na budovu kováča, dostanete možnosť založiť nové mesto.

Pokiaľ napr. ste zničili Dungeon, tak ak do mesta vstúpite z hrdinu Dungeonu, môžete postaviť len nové mesto Dungeon, ak vstúpite napr. s hrdinom Castle, tak môžete postaviť Dungeon alebo Castle. Hrdina Jeddide má špeciálnu schopnosť Builder, ktorá mu dovoľuje postaviť mesto akéhokoľvek typu. Viac vo videu.

Download
ERA II v2.7.x
How to install ERA II (Wake of Gods)

Now towns can be destroyed and rebuilt again from their ashes. To destroy a building in a town, it is necessary to right-click on the building you wish to destroy. You must have a visiting hero present at a town in order to destroy buildings there; a garrisoned hero cannot destroy anything.

Buildings cannot be destroyed in just any order, but must follow priorities and dependence. If all conditions for destruction of the given building in the given town are met, the building can be destroyed and a window will appear asking if you wish to destroy it.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: