Succession Wars – Black Knight

black-knight-vs-paladin

Vývoj veľkého ”retro” módu pre Heroes slušne napreduje a autori nám posielajú na vyskúšanie ďalšiu beta-verziu. Ako si každý všimne, cieľom autorov je pretvoriť tretí Heroes do legendárnej pixelovanej grafiky druhého Heroesu. Zatiaľ sme mohli vidieť vynovenú obrazovku mesta rytierov a čarodejníkov, niekoľko nových jednotiek (stále sa nevie či budú aj vo finálnej verzii), ako wyverna, alebo žabu ( žabu!), no najviac ma zaujal čierny rytier, reprezentujúci Necropolis. Bol vytvorený po vzore rytiera z Might and Magic VI. Veľmi dobrá robota. My hráči by sme im mali držať palce a autori by tiež mohli získať nemalú pomoc na platforme Kickstarter.

Galéria

Doplnenie obsahu a štylistická úprava: Michal

2 Comments

  1. Sovi

    inak H2 som hral len chvílu relatívne, takže asi celkom nerozumiem, prečo niekto v podstate parádnu grafiku H3 prerába na H2, aký máte názor na to?

    Reply
  2. Liso1 (Post author)

    Ja osobne to považujem za veľmi dobrý nápad. Myslím si že autori to robia hlavne z nostalgie a preto že by chceli vniesť do H2 niektoré mechanizmy z H3. Hlavne pixelová fantasy grafika je parádna a nezopakovala sa v žiadnom inom diely série.

    Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: