Kompletný sprievodca multiplayerovou hrou

h3-liga

Pokiaľ už máte ako-také skúsenosti s multiplayer hrami, napríklad cez českú Heroes 3 Ligu a dostali ste rovnaký výprask, ako ja, určite mrknite na video pod článkom. Autor h34D_hUnT3R si rozohral partiu z hráčom z TOP 10 menom Twister. Ako dopadol, uvidíte vo videu. Každopádne takéto video z multiplayer hrania s dobrým a svižným komentárom Vám dá kopec skúseností a dobrých rád. Hra je trochu dlhšej stopáže, skoro 2 a pol hodiny, ale oplatí sa nájsť si čas ak sa chcete zdokonaliť.

Špecifikácia mapy:

Mapa – random, L, bez podzemí, obtížnost 160%, monsters strong, bez vody, random map template 2sm4d(3). Charakteristiky templatu – Mezi hráči je středně silné monstrum, ale jde objet bokem, zpravidla přes sekundární hrad. Vlastní území je středně velké, ale výstup z něj může být nepříjemně bráněn. Cesta vede vždy k 1-2 vedlejším hradům, které jsou jiné rasy, s postavenou tvrzí a přidruženými doly na dřevo a kamení.

h34D_hUnT3R vs Twister (Rampart vs. Ramapart)

2 Comments

 1. Luki V.

  Videa od ‘h34d’a jsou výborné a člověk se na nich dozví zajímavé věci. Musím přiznat, že jsem se snažil napodobit styl hry, ale docela jsem v tom propadl. Asi se shodneme všichni, že jestliže hráč dobře nezvládá souboje, pak nemá šanci. Snažil jsem se jít na to jako h34d, rozdělit nejslabší oddíly po jedné a využívat je ve prospěch absorbce silných úderů. Nevím proč, ale jakoby AI věděl, co zamýšlím, že se snažím jeho jednotky odlákat a vždycky mi na to přijde a útočí přesně tak, jak já nechci 🙂 . K tomu to počítání rychlosti jednotek a taky pořadí, kdy která pojede. No hrůza. Sem tam se nějaký souboj povede, ale většinou mi dají pěkně na frak

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Tak to je veká pravda, pokiaľ nemáš naučené a zvládnuté boje, tak proti skúsenejšiemu hráčovi si online bez šance.
  Ale zase hra za takú Lunu (Conflux) https://www.youtube.com/watch?v=0jKPsVE7BZw to je iná káva, škoda že vo väčšine hier je Conflux vyradený, rovnako aj Necropolis.

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: