Horn of the Abyss v1.3.3. download

horn-of-the-abyss-616px

HotA Team splnil to čo sľúbil a včera t.j. 29.6. 2014 sme dostali možnosť zahrať si najnovšiu verziu modifikácie Horn of the Abyss. Jej poradové číslo je 1.3.3. a zase prináša kopec vylepšení a stabilitu. Čo najviac na tejto modifikácii oceňujem je hlavne to, že sa drží tradícií Heroes 3. Žiadne veľké zmeny v hrateľnosti, len upravuje veci ktoré v Heroes 3 chýbali/zle fungovali a prináša stabilné nové mesto Cove. Časom sa dočkáme aj mesta Forge, ale to je ešte kopec roboty.

Pokiaľ máte inštalovanú verziu 1.3.2. aktualizácia prebehne automaticky pri najbližšom spustení (treba ju len odkliknúť), pokiaľ Horn of the Abyss nemáte vôbec, stačí si len stiahnuť inštalačný súbor v sekcii download. Samozrejme treba mať v PC originálnu verziu Heroes of Might and Magic 3 Complete.

Download
Horn of the Abyss

Odporúčam spoločne s Horn of the Abyss inštalovať aj HD mod, kedy naplno využijete možnosti tejto hry. K dispozícii sú nové kvalitné mapy pre jedného hráča, kampaň za novú frakciu Cove, nový generátor náhodných máp s novými veľkosťami, môžete sa tešiť na gigantické mapy a funkčný editor v ktorom si môžete vytvoriť mapy úplne nové, podľa svojej chuti, ako je napríklad táto s názvom Trial by Fire:

trial of flame

Trial of Flame

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: