Naked creatures mod (Heroes 5)

heroes-5-naked-creatures-shaman-title

Tak na túto modifikáciu k Heroes 5 som narazil náhodne na HeroesCommunity fóre. Anglicky hovoriaci už určite vytušili o čo ide a ak nie podľa názvu, tak určite podľa titulného obrázka. Modifikácia vyzlečie od pol pása nahor jednotky hradov Inferno, Stronghold a Inferno. Nič viac nič menej. Modifikácia je kompatibilná s verziu Heroes 5: Tribes of the East.

Zip. súbor stačí stiahnuť do počítača, rozbaliť a modifikáciu s názvom Nagosc.h5u, presunte do zložky UserMODs. Hotovo, modifikácia je pripravená.

Download
Naked creatures mod

 

4 Comments

 1. WOlfus

  Neviem preco, ale piate pokracovnie heroes ma nikdy nechytilo. Zeby som mu dal predsalen sancu…? ;-}

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Žeby? 🙂 Aj keď piaty diel bol dosť dobrý a zároveň prechod na 3D bol v tom čase nutný, tak celé zobrazenie v 3D perspektíve sériu Heroes zabíja.

   Ak má byť hra ťahová, taj jedine v prehľadom 2D, kde netreba rotovať kamerou a máš absolútny prehľad o každej jednotke na bojisku.

   Reply
   1. Wolfus

    Ano, toto bude jeden z problemov. Ale uz stvorka mala divnu grafiku a predsa ju mam takmer rovnako rad ako trojku. Mala totiz paradne budovane pribehy, k comu som sa v 5-ke nejak nedostal.

    Reply
    1. Liso1 (Post author)

     Čo som na H4 neznášal bol boj a tie čapaté jednotky, ktoré chodili ako keby ***rané.
     Mňa začal zaujímať príbeh Heroes hier až prednedávnom, inak sme ho hrávali len ako hot-seat bez zmýšľania čo sa deje na pozadí celej hry. H4 a H6 som hrával zo všetkých najmenej.

     Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: