Český preklad pre Heroes 5.5 RC8

skill

Už dlhšie máme vonku novú verziu Heroes 5.5 s označením RC8, ku ktorej Antalyan pripravil aj český preklad, pridávam návod na inštaláciu češtiny trochu s oneskorením. Vždy aktuálnu verziu Heroes 5.5 a prekladu nájdete na fóre World of Heroes.

Inštalácia českého prekladu pre Heroes 5.5 RC8

  1. Nainštalujte si datadisk Heroes of Might & Magic 5: Tribes of the East (pôvodná hra nie je treba)
  2. Aktualizujte na verziu 3.1, pokiaľ máte GOG.COM verziu, tak nie je treba. Ak máte inú, patch na verziu 3.1 je možné stiahnuť napríklad tu.
  3. Spravte čistú inštaláciu. Odstráňte všetky predchádzajúce modifikácie, ak nejaké boli. Skontrolujete to tak, že zložka Usermods bude prázdna.
  4. Pokiaľ si chcete v Heroes 5.5 zahrať aj kampane zo základnej hry a datadisku Hammer of Fate, stiahnite nasledujúci súbor: [Heroes 5] Kampane CZ.zip, rozbaľte ho a súbor All_campaigns.dialogscenes_cs.h5u presuňte do zložky Usermods. Pokiaľ pôvodné kampane nechcete, môžete krok 4 preskočiť.
  5. Samotný preklad Heroes 5.5 sa nachádza v súbore [Heroes 5] Heroes 5.5 CZ preklad.zip, stiahnite ho, rozbaľte a súbor MMH55 Texts 1.8 CZ3.h5u presuňte do zložky Usermods.
  6. Stiahnite si najnovšiu verziu Heroes 5.5 z tohto odkazu a spustite inštaláciu.
  7. Hotovo. Môžete sa spustiť do hrania v českom jazyku.

Pokiaľ by pôvodný zástupca na ploche nefungoval, je nutné spustiť hu zo zložky bin a vytvoriť si zástupcu z tohto spúšťacieho súboru.

heroes-5-5-cz-2

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: