TDMM Heroes: Necropolis (iOS version)

td-might-magic-ios-title

TDMM Heroes: Necropolis konečne dostala verziu aj pre jablkový iOS systém a konečne som ju mohol otestovať aj v mobilnej verzii. S verziou pre iOS prišlo aj nové grafické spracovanie, ktoré dáva hre nový a svojský nádych a ja musím konštatovať že nová grafika je výborná. TDMM Heroes: Necropolis som testoval na svojom staršom iPhone 5 a bežala bez najmenších problémov, len pri posledných vlnách nepriateľov, kedy boli na obrazovke desiatky  jednotiek sa hra chvíľami spomalila, ale postupne, ako ich mojej jednotky ničili aj hra bola zase plynulejšia. Predpokladám že tento problém odpadne na novších zariadeniach.

Hra je ako aj minulé časti veľmi návyková a za najväčšie plus považujem určite novú grafiku, ktorá má ale stále feeling Heroes III.

Ako si zahrať?
iOS verzia
Andorid verzia

TDMM Heroes: Necropolis galéria

TDMM Heroes: necropolis TDMM Heroes: necropolis td-might-magic-55

English description:

TD game in the genre Tower Defense with lots of strategic decisions. Defend against infinite hordes of skeletons and walking deads from wasteland of undead. They decided to seize your peaceful fantasy kingdom where you a King to smite you and turn your disciples to their slaves.

Defend your castle and kill them. Fortify the frontier in frightening new lands: CEMETERY WASTELANDS what is home for legions of skeletons, zombies, ghosts, walking deads and vampires. Get ready for an epic adventure. Choose a hero commander, expose defenses of your combat towers. Wear mighty ancient artifacts, keep ready the powerful spells, to protect the fortress from legions of mighty monsters.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: