xhamster xvideos pornhub redtube xxx thumbzilla

Spolupráca z GOG.COM

Už dlhšie som rozmýšľal ako zariadiť aby si stránka na seba zarobila zaplatila si ďalšie fungovanie, bez toho aby zaťažovala môj rozpočet. Po testovaní reklamy od eTarget a jej debilných reklamách na všetko možné som usúdil, že tadiaľto cesta nevedie. Už keď sa má na webe zobrazovať reklame, nech je tématická a nerozbíjala stránku, voľba padla na Good old games, skrátene GOG.

Ak GOG.COM nepoznáte, je to stránka ktorá oživila mnoho starých hier a predáva ich za rozumnú cenu na svojich stránkach. Všetky hry sú DRM FREE, čo znamená že nemajú žiadne hlúpe ochrany, len stiahnete a hráte (samozrejme zaplatíte) + sem-tam sa stane že niektorá z hier je po čase zdarma ako tomu bolo pri hre Dungeon Keeper, alebo Fallout.

Tak pokiaľ chcete podporiť chod webu a ste fanúšikmi GOG.COM, sem tam niečo nakúpte cez odkazy na heroes3wog.net.

BTW: Dajte vedieť ak by Vám GOG bannery pripadali obťažujúce, alebo nejak inak narušovali chod stránky.

4 Comments

 1. GattsGatts

  naaah, reklama mi skoro vôbec nevadí, respektíve som si na ňu zvykol.
  A na tejto stránke je v podobe pevne embednutých banerov (aj to malých), čo je podľa mňa veľmi gustiózne a nenarúša to browsovanie, tak ako tie, čo na človeka vyskakujú, škriekajú, človek ani nevie nájsť to “X” aby ich vypol a ešte k tomu aj začiernia celé pozadie.
  Len škoda že som na GoGu už skoro všetko nakúpil, ale však to tam pribúda 😀 takže snáď sa niečo ešte nájde ešte.

  Reply
  1. Liso1Liso1 (Post author)

   Tak potom super. Určite sa nikdy nestane, že by tu vyskakovali blikajúce okná a podobné reklamy.
   Je pravda že som mohol s GOG.COM začať už skôr, ale tak, lepšie neskôr ako nikdy a nové hry tam stále pribúdajú. No a ak sa rozhodneš nakúpiť, tak skús cez tento web, podporíš jeho chod a moje snaženie 🙂

   Reply
 2. AvatarPlesniak

  Osobne tu tie bannery len podporujem, na tejto stránke robíš veľmi kvalitnú prácu a určite by bolo treba za to nejakú odmenu. Dostal som sa sem asi tak pred rokom cez komentár na heroescommunity a veľmi ma prekvapilo, že aj u nás je takáto stránka. Palec hore, len tak ďalej.

  Reply
  1. Liso1Liso1 (Post author)

   Super, tak to som rád že ich niekto ďalší schvaľuje. Uvidíme ako to pôjde, skúsime to na rok, koľko sa takto vyzbiera a ak to bude na hosting, tak budem spokojný. Tak pokiaľ máš GOG účet, vieš cez ktorú stránku nakupovať hry :).

   Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: