Percentuálna úspešnosť objavenia kúzla v magickej veži

rampart-mage-guld-render

Tiež Vás niekedy zaujímalo aká je pravdepodobnosť že v hrade Dungeon dostanete na 4 úrovni v magickej veži kúzlo armageddon, alebo prečo ste nedostali rovnaké kúzlo v hrade Tower, prípadne Conflux?  Odpoveďou je prehľadná tabuľka v ktorej je naznačené aká je percentuálna úspešnosť nájdenia kúzla v magickej veži. Pre Tower sú platné dve tabuľky, nakoľko postavením knižnice (Library) získate do každej úrovne o kúzlo naviac.

 Úroveň 1castleramparttower + librarytowerinfernonecropolisdungeonstrongholdfortressconflux
Bloodlust0000533230533131
Curse002520315430000
Protection from Fire20202520202019202020
Haste32543931313252315353
Bless543231390019203131
Cure5432313931019203131
Dispel54546353535452535353
Protection from Water20202520202019202020
Stone Skin32326353315430533131
Shield54203931205430313131
Slow32546353533230313153
Magic Arrow89899489898988898989
Sumon Boat20323931312030312020
View Earth20202520202019202020
View Air20202520202019202020

 

Úroveň 2castleramparttower + librarytowerinfernonecropolisdungeonstrongholdfortressconflux
Blind25351813472425253537
Fire Wall25253325472425252537
Lightning Bolt25259896653595952577
Disrupting Ray35254635472435353537
Precision35353325341335252511
Fortune25353325181313252511
Ice Bolt9595463503535259677
Weakness13131813342425252520
Remove Obscale25254635182425252520
Death Ripple00000950000
Quicksand25254635182425353520
Protection from Earth13131813181313131311
Disguise1313181318131313011
Scuttle Boat35253325182425252520
Vision13131813181313131311

 

Úroveň 3castleramparttower + librarytowerinfernonecropolisdungeonstrongholdfortressconflux
Fire Ball2424322490354435935
Misfortune1313171325251313913
Land Mine2424322425253524913
Hypnotize1313322425024131735
Air Shield1324322491313241713
Destroy Undead35243224901313913
Frost Ring4443554303535351735
Mirth131317139131335913
Teleport24243224322524244024
Forgetfulness24241713171313131724
Anti Magic35243224172524354035
Animate Dead00000440000
Force Field1313322492524131724
Earthquake13241713251313139013
Protection from Air131317131391313013

 

Úroveň 4castleramparttower + librarytowerinfernonecropolisdungeonstrongholdfortressconflux
Armageddon0000101020000
Inferno101016102010100020
Berserk101016101020100010
Frenzy101016101010100010
Slayer101016101010100010
Fire Shield101016101010100010
Chain Lightning202029202020200020
Counterstrike102016101010100010
Clone101029201010100020
Prayer201016100000010
Water Walk202029202020200020
Meteor Shower202029202020200020
Sorrow101016101010100010
Resurrection202029202020200010
Town Portal202029202020200020

 

Úroveň 5castleramparttower + librarytowerinfernonecropolisdungeonstrongholdfortressconflux
Sacrifice0000201612000
Magic Mirror016281400120013
Implosion01628141620120013
Summon Fire Elemental0000160120012
Summon Air Elemental00281401600012
Summon Water Elemental016281400120012
Summon Earth Elemental01628141616120012
Fly01632161616120013
Dimension Door02028141616160013

2 Komentáre

  1. SoviSovi

    toto je paráda, nevedel som, že existuje takáto tabulka, myslel som si že v tom nie je nejaký systém a všetko je random, až na pár výnimiek 😀

    1. Liso1Liso1 (Autor článku)

      Ani ja som o tom nevedel a nikdy som si napr. nevšimol že kúzlo armageddon nemôžeš získať za Rampart a Tower, ale už viem 🙂

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam Quiz: