Heroes Without Limits Revolution (beta)

Modifikáciu Heroes Without Limit od autora Felipeho som prestal sledovať už dávnejšie a úplne mi vypadla z môjho imaginárneho diára. Nevšimol som si, že už dávnejšie (konkrétne v novembri 2013) vypustil ucelenú beta verziu s podnázvom Revolution. Do jednej ucelenej inštalácia spája svoje modifikácie Heroes Without Limits, Creatures Pack, City Skills ( za 2000 zlatých naučí hrdinu v meste niektorú z druhotných zručností) a k nim ešte pridal poľský mod New Upgrades. Na hernej mape budete mať zrazu kopec nových jednotiek, budov, v mestách pribudnú nové možnosti a tretie vylepšenia niektorých jednotiek. Na obrázku je môj obľúbený Blood Minotaur.

Inštalácia Heroes Without Limits

 1. Zo sekcie download stiahneme archív „heroes-without-limits-revolution-beta.zip“  a jeho obsah rozbalíme do zložky s Heroes 3 Complete, je potrebné mať nainštalovaný systéme ERA II.
 2.  Spustíme Mod Manager a modifikáciu aktivujeme.
 3.  Heroes Without Limits je pripravený na hranie, stačí spustiť h3era.exe
Download
Heroes Without Limits

Galéria

4 Komentáre

 1. AvatarMartin666

  i downloaded heroes revoltuion without limits thingy, its kinda good, sometimes game crashes but i would need to know if there is way to let the movement animations in fight play at normal speed, now its that fast that sometimes i dont even notice where the computer moved

 2. Liso1Liso1 (Autor článku)

  Open Heroes 3 Complete folder, then open Tools \ Mod Manager and run modsmann.exe. In Mod Manager, DISABLE: Fast Battle Animations.

 3. AvatarTatoch

  Mam takovy problem,stahnul jsem si tento mod,ale nepodarilo se mi ho spustit,vcera jsem si stahnul h3complete a k nemu eraII tady od vas,to slape.stahnul jsem mod rozbalil a prehral do h3comlete\mods.Kdyz zapnu mod manager tak ho i vidim,dam enabled,run game a nic.Nevite nahodou co jsem udelal spatne?a to same mam s modem Sagamosa remade.Diky za radu

  1. Liso1Liso1 (Autor článku)

   Zdar,je to divné, pokiaľ ti bez problémov šlape ERA II, tak by mali ísť aj ostatné modifikácie. Behom dneška to otestujem a dám vedieť. Aký používaš Windows? Na W8 som občas natrafil na problémy so spustením, skúsil si spúšťať ako správca/administrátor?

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam Quiz: