Heroes VII Complete Edition (krabicová verzia)

heroes-7-complete-title

Už som si myslel že sa nič také nestane, ale od včera 12.1. 2017 je k dispozícii krabicová verzia Heroes VII Complete Edition (ideálna do zberateľskej poličky :)). Kompletná edícia obsahuje základnú hru, príbehové rozšírenie The Lost Tales of Axeoth, exkluzívneho hrdinu, scenár a datadisk Trial of Fire. Datadisk Trial of Fire bol doteraz k dispozícii iba v digitálnej podobe.

Škoda že som si Trial of Fire kúpil pár dní dozadu vo výpredaji UbiSoftu aj so zberateľskou edíciou Heroes VII. Zatiaľ som kompletnú edíciu našiel len v ponuke eshopu Brloh.sk za 32,99 € a na českom eshope Xzone.cz za 799 kč. Týmto sa pravdepodobne so sériou Heroes of Might and Magic lúčime na veľmi dlhú dobu…

Heroes VII Complete Edition

Heroes VII Complete Edition

Heroes VII Complete Edition description:

Pack includes:

  • the main game
  • exclusive hero
  • a scenario map
  • the full digital soundtrack
  • The Lost Tales of Axeoth extensions
  • the new Trial By Fire add-on !

This Heroes VII Complete Edition will allow you to master the whole Heroes VII universe, with dozens of gameplay hours and maps, hundreds of heroes, all of this set in a high fantasy universe with RPG progression and strong story narrative, you will embark in a journey you will never forget!

The story of Heroes VII depicts the civil war that changed the ruling dynasty of the Holy Empire.
The Empress’ murder has left an empty throne, a realm in flames and too many hungry rivals intend on claiming it. The Duke Ivan calls together a prestigious council of six trusted advisors in search of a viable path for putting an end to this war of succession.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam Quiz: