Battery – Master of Puppets download

mop-battery-reborn-title

Heroes of Might and Magic III – Master of Puppets v.3 Battery prichádza. Môžete sa pripraviť na 16 nových jednotiek, 17 nových artefaktov, 2 mestské artefakty (reliky), 3 nové obydlia jednotiek, 1 nové kúzlo, nový terén, zmeny v hrateľnosti, pár grafických vylepšení a ešte niečo naviac.

Kto hral Master of Puppets Ride the Lightning, alebo Seek and Destroy vie čo môže očakávať. Pre všetkých nováčikov odporúčam pozrieť niekoľko obrázkov z hry, ktoré sami podarilo vytvoriť.

Modifikácia je kompatibilná s SoD / Complete / WoG / ERA /HotA, nie je ale kompatibilná s HD modifikáciou, čo je škoda.

Download
Master of Puppets – Battery

Galéria Master of Puppets Battery

battery-1-adventure-map battery-1-battle battery-1-battle-2 battery-1-battle-3 battery-1-commanders battery-1-hero-screen battery-1-relic battery-1-relic-2 battery-1-relics battery-1-title battery-1-wandering-wizard

6 Komentáre

 1. SoviSovi

  idem to vyskúšať v najbližšej dobre, dneska aspoň stiahnem 🙂

  1. Liso1Liso1 (Autor článku)

   Určite sa oplatí, aj keď mne strašne veľa tých nových jednotiek do hry nepasuje. Pokiaľ by ti antivírus hlásil vírus (napr. taký Avast je v tom kráľ :D) nič si z toho nerob, je to falošný poplach.

   1. SoviSovi

    mal som Aviru ešte asi pred rokom a pol a tá mi to tiež hlásila, dokonca ma to nepustila nainštalovať 😀

    1. Liso1Liso1 (Autor článku)

     Áno, je to problém viacerých modifikácií. Dokonca tu na webe bol celkovo problém, keď som na stiahnutie nechával modifikácie s príponami .exe. Veľa antivírusov ich blokovalo, respektíve sa nestiahli do PC. Musel som ich začať zipovať.

 2. Zdendy

  Zdravím všechny,
  chci se zeptat jak mám redukovat zkušenosti nepřítele, když ho potkám má vždy skoro všude dva meče?
  Jsem zkušený hráč heroesu a většiny módů, ale tohle se mi zatím nepovedlo. Nelze nějak vstoupit do textových souborů a upravit přímo hodnoty? U normálních verzí tohle nebylo nutné aneb variace nastavení. U ERA jsem věděl kde naleznu soubory které lze upravit i ručně v kódování – erm script, zde jsem zatím nic takového nenašel.
  Děkuji

  1. Liso1Liso1 (Autor článku)

   Nazdar, tak mám pocit že pri MoP skúsenosti nezredukuješ. MoP je totálny hardcore a nefunguje na báze ERA, je to samostatná modifikácia.

   Ale mám pocit, že nikde sa tala nastaviť obtiažnosť, už si túto modifikáciu dobre nepamätám.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam Quiz: